- VAKANTIE
De route
Aangezien we in Amerika met de auto rond gaan rijden, moeten we natuurlijk ook iets hebben wat op een route lijkt: zie het grote plaatje. Zoals de trouwe lezers van Rogiers weblog al weten, is dit ondertussen versie 2 van de route en het aantal bezienswaardigheden wat we aan willen doen is er niet minder op geworden:
- Los Angeles
- Universal Studios Hollywood
- Disneyland
- Palm Springs
- Joshua Tree National Park
- Lake Havasu City
- Seligman
- Flagstaff
- South Rim-Grand canyon
- Grand Canyon National Park Visitor Center
- Grand Canyon National Park Airport
- Page
- Monument Valley Navajo Tribal Park
- Arches National Park
- Bryce Canyon National Park
- Zion National Park
- St. George
- Las Vegas
- Hoover Dam
- Death Valley National Park
- Panamint Range
- Furnace Creek Visitor Center
- Badwater
- Dantes View
- Sequoia National Park
- Fresno
- Oakhurst
- Yosemite National Park
- Tioga Pass
- Bodie
- Lake Tahoe Visitors Bureau
- San Francisco
- Monterey
- Carmel
- Big Sur
- Morro Bay
- Santa Barbara
- Malibu
- Los Angeles
Hoogstwaarschijnlijk gaan we nooit alles daadwerkelijk zien in de 3,5 week dat we er zitten, maar we kunnen het in ieder geval proberen, toch?!
Nog geen reacties op “De route”
Jouw reactie